Archief 2018 Clubnieuws

QR code: wat is dat?

Op de nieuwe ledenwerf brochure is een QR code geplaatst. Deze is bedoeld om via telefoon of tablet snel en zonder typefouten op onze clubwebsite te komen. Een QR code is niets anders dan een geavanceerde barcode. QR code staat voor ‘Quick Response’ code. Het grote verschil tussen een normale barcode en een QR code is dat we bij het maken daarvan kunnen aangeven wat er na het scannen van de QR code moet gebeuren: in ons geval direct de website openen op tablet of telefoon. Probeer het eens: reuze makkelijk!

Om QR-codes op telefoon of tablet te gebruiken moet  u wel een aparte app downloaden. Dat kan gratis. Met de app maakt gebruik van de camera van je apparaat. Daarmee scan je de QR-code en….voila: je bent direct op onze site…

 

Download hier de app voor Android/Google

 

Download hier de app voor IOS/Apple

 

Powered by: Wordpress