Archief 2019 Clubnieuws

9 Nieuwe leden!

Ook het eerste kwartaal van 2019 hebben zich weer een flink aantal nieuwe leden gemeld.

Als nieuwe leden heten we van harte welkom: Gert-Jan Cosemans (België), Pieter van Gent, Henry van der Meer, Asley Provily, Barbara Tuss (Oregon-USA) en als proefleden, Rolf Scholtens, Margreet Smits en Bea Veldsema.

We wensen u allemaal veel leerzaam genoegen bij onze club.

OP WEG NAAR 100 LEDEN!
Dit jaar streven we naar 100 leden om volgend jaar het 40 jarig- jubileum van onze club te kunnen vieren. We hebben nog 14 leden nodig om dit magische getal te behalen.

Extra aandacht dus voor onze proefleden actie: het lid dat dit jaar de meeste proefleden aanbrengt hoeft volgend jaar geen contributie te betalen. Het 100ste lid dat zich meldt krijgt ook het eerste jaar kado.

Powered by: Wordpress