Archief 2019 Clubnieuws

Regionale Hokbezoeken

Op zaterdag 18 mei starten we met een serie regionale hokbezoeken in de regio Zuid. Op 8 juni volgt West, 15 juni Noord en 22 juni de regio Oost. De hokbezoeken zijn bedoeld om onze leden (nog) met elkaar in contact te brengen en kennis te laten uitwisselen. Lees meer…

Als landelijke club hebben we Nederland in 4 regio’s verdeelt. Leden kunnen zo met een zo kort mogelijk reisafstand bij collega’s fokkers een kijkje nemen. Natuurlijk kunnen leden zich ook opgeven om aan meerdere hokbezoeken mee te doen.

Hoewel deze hokbezoeken in principe alleen voor leden van onze club bedoelt zijn, kunnen deze ook introducé’s uitnodigen die in onze club of in Lakenvelder & Vorwerkhoenders zijn geïnteresseerd.

Boek snel, want het aantal plaatsen is beperkt. VOL=VOL.

Leden kunnen met hun ledencode reserveren op deze pagina.

Powered by: Wordpress