Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Clubnieuws

LVC in Zuidbroek

Tijdens de WPKC te Zuidbroek op 27 & 28 september stond onze club weer prachtig gepresenteerd. Met dank aan club-ambassadeur Herman Kokenberg, die bij deze open show ook elk jaar mooie Lakenvelder hoenders instuurt. De foto’s van de ambassadeurs blijven wij plaatsen, dus als u een show bezoekt en onze banner ziet staan, maak even een foto of selfie. 


Het show-seizoen is nu echt weer begonnen, het secretariaat krijgt regelmatig vraagprogramma’s binnen. Kijk dus ook op de pagina ‘Tentoonstellingsprogramma’s 2019/2020‘ voor een show bij u in de buurt. Op deze pagina vindt u ook de verzamelde foto’s van onze ambassadeurs in actie.

Powered by: Wordpress