Archief 2020 Clubnieuws

Hokbezoek Zuid op Covid-afstand

Een warm Brabants/Gelders welkom in Wijchen en Boxmeer. Dat was Hokbezoek Zuid op 6 juni, waarbij we opnieuw op gepaste afstand van elkaar de dieren van Wim van Duifhuizen en Joyce Boumans hebben besproken. Door de scherpziende ogen van Keurmeester Wim Meijer hebben onze leden prachtige Lakenvelder Blauw, fraaie Lakenvelders en schitterende Vorwerkers in detail kunnen bekijken.

Na een fantastische lunch en het uitgebreid bespreken van de Vorwerk kleuren heeft Wil Toonen met zijn trouwe compaan Willem ons laten zien hoe kunstmatige inseminatie bij kippen verloopt. Deze techniek wordt veel toegepast in de groot-fokkerij. Een verrassend en boeiende presentatie.

Onderstaand weer een korte impressie van deze dag.

Powered by: Wordpress