Archief 2020 Clubnieuws

40-jaar KLN lid

De heren Pluim en Braakman ontvingen op 11 december uit handen van Henk Fennema de 40-jarig jubileumspeld van de KLN. In ons jubileumjaar hadden we deze feestelijk willen overhandigen op de Jubileum ALV, maar dat lukte helaas niet.

 Beide heren zijn niet alleen gewaardeerd lid van de KLN maar ook betrokken bij de oprichting en het groot maken van de Lakenvelder en Vorwerkclub. Beiden zijn nog steeds actief als vooraanstaande fokkers met prachtige dieren.

 

Op de foto’s de jubilarissen bij het in ontvangst nemen van hun KLN Ere-speld en oorkonde. Namens onze club ontvingen ze ook nog een speciaal gemaakt kruikje met een hart-versterking. Na zoveel emotie waren beide heren daar wel aan toe.

Het is niet gebruikelijk dat een Speciaalclub deze erkenning uitreikt. Normaal is de aanvraag daarvan voorbehouden aan de lokale Kleindiervereniging. In dit bijzonder Jubileumjaar vroegen we dus medewerking aan dhr. Van der Streek van Nut&Sport en dhr. Oelen van Pels&Pluim. Beide clubs veel dank!!

Powered by: Wordpress