Archief 2020 Clubnieuws

Leden-Enquete 2021

Onze leden ontvingen per mail een uitnodiging om deel te nemen aan de nieuwjaarsenquete 2021.

Het komend jaar willen we u graag nog meer betrekken bij onze clubactiviteiten. We zijn als club in de afgelopen 3 jaar enorm gegroeid en willen dus ook extra aandacht besteden aan de leden die ‘nieuw’ zijn. Hoe kunnen we u helpen? We geven graag ruim baan aan nieuwe ideeën en verwelkomen uw suggesties.

Het is wenselijk en nodig dat we aan de continuïteit van onze club werken; dus zijn er mensen nodig die met plezier een of meerdere taken op zich willen nemen. Daarom vragen we u in deze enquete of uw wilt aangeven waar uw talenten liggen die we wellicht kunnen inzetten voor onze club.

Via de link in de door u ontvangen mail kunt u deelnemen.

Powered by: Wordpress