Archief 2021 Clubnieuws

Jong dierendag 4 september

Op 4 september: Jong dierendag 2021 in Mijdrecht. Leden, proefleden en familieleden zijn daar allen hartelijk welkom. Het is de jaarlijks terugkerende beoordeling van jonge dieren door erkende KLN-keurmeesters.

Het beloofd een leerzame en boeiende dag te worden. De houden deze dag samen met de Barnvelder-club en de Kuif en Baardkuifclub. Er is dus veel te zien en te genieten. Net als vorig jaar doen we er alles aan om deze dag veilig en verantwoord te doen verlopen. We houden ons dan ook aan de Covid-maatregelen die dan gelden.

Via email ontvingen onze leden vandaag bericht dat de inschrijving is geopend.
Mocht u deze mail gemist hebben, dan kunt u via deze link u inschrijven. We rekenen op uw komst.

Hieronder enkele foto’s van de JDD 2020. Klik op de foto om deze groter te bekijken

Powered by: Wordpress