Archief 2021 Clubnieuws

Uitslagen Jong dierendag 2021

 Gisteren was opnieuw een zeer geslaagde Jong dierendag in Mijdrecht die we samen met de Barnvelderclub en NKBC hebben georganiseerd. Meer dan 70 ervaren en beginnende fokkers hebben 226 jonge dieren laten keuren door 6 erkende KLN-Keurmeesters.

 

Alle uitslagen zijn via deze pagina te downloaden.


Prachtig mooi weer, twee interessante lezingen en een fantastische lunch hebben daar zeker ook aan meegewerkt. Met bijzondere dank voor onze gastvrouw en gastheer, Thea en Theo de Graaff, die hun prachtige locatie beschikbaar stelden.


Onze club was zeer goed vertegenwoordigd met 116 dieren waarvan 87 Lakenvelders en 29 Vorwerkers (Groot/Kriel/Blauw).
Voor meer derails download de uitslgen lijst.

 

Bijzonder was de uitreiking van de eerste Pluim van het Jaar, die wordt uitgereikt ter stimulering van jonge of beginnende fokkers. Uit 45 deelnemers aan deze nieuwe aanmoedigingsprijs werd door de Keurmeesters een Vorwerk-hen Kriel van Cees Wiggelo jr. unaniem verkozen.

 

Foto’s en video komen later deze week.

 


U kunt de complete uitslagenlijst hieronder downloaden.
Klik op de groene knop, v
ul uw emailadres in en de lijst wordt zichtbaar.

Powered by: Wordpress

UITSLAGENLIJST DOWNLOADEN

In verband met de AVG verzoeken we u om
uw email adres hieronder in te vullen.