Archief 2021 In de pers...

Helaas opnieuw vogelgriep!

Op 26 oktober kwam de eerste melding via de rijksoverheid; de hoogpathogenie variant van de vogelgriep is geconstateerd in het land. Inmiddels zijn er al meerdere uitbraken bekend, zelfs bij een hobby pluimveehouder in Assendelft.

 

Heel verdrietig voor de getroffen bedrijven, en geen goed nieuws voor het showseizoen waar we allemaal naar uitzien. We blijven optimistisch en houden u op de hoogte van verdere ontwikkelingen t.a.v. onze clubshow. 

In Frankrijk is men inmiddels begonnen met een proef om te vaccineren (bij eenden). In Nederland is een petitie om vaccinatie tegen vogelgriep mogelijk te maken voor hobby pluimvee en watervogel houders.

Onderteken de petitie ook! zodat onze dieren gezond blijven en shows en bijeenkomsten in de toekomst hopelijk weer doorgang kunnen vinden.

Powered by: Wordpress