Archief 2022 Clubnieuws

L&V Kerst-Keuring

Nieuw in 2022: de L&V FOTO Kerst-Keuring! Deze biedt een onafhankelijke frisse blik op uw hoenders door onze clubkeurmeesters. Natuurlijk kan het een ‘echte’ keuring ‘in-de-hand’ niet vervangen, maar foto-keuring kan wel helpen bij bijvoorbeeld een keuze tussen hoenders, of een vraag over foktoomsamenstelling. 

Hoe werkt het? Voor elk dier dat u wilt laten checken stuurt een aparte email. Per dier maakt u 3 duidelijke en scherpe foto’s: zijaanzicht, vleugeltekening en kopversierselen. Die drie foto’s verzendt u aan het secretariaat liefst met een concrete vraag, bijvoorbeeld: “wat vindt de keurmeester van de kin-lellen?’.

U kunt de foto-keuring voor max 3 dieren laten doen (dat zijn dus 3 emails met elk 3 foto’s). De L&V foto-keuring is geheel GRATIS voor onze leden en u kunt het hele jaar insturen. Doen dus…

Powered by: Wordpress