Archief 2022 Clubnieuws

Digitale ALV van 1-16 april 2022

We houden van 1-16 april onze Digitale ALV. Via de mail heeft u een link en wachtwoord ontvangen om mee te doen. Klik hier om direct naar de ALV pagina te gaan. Wachtwoord kwijt? Neem contact op met ons secretariaat

De nieuwe Digitale ALV is een groot succes gebleken in de afgelopen 2 Corona jaren. Onze leden waarderen het zeer dat ze thuis alle ALV documenten (veelal goedkering van hamerstukken) kunnen lezen en daarna via onze website vragen kunnen stellen en stemmen.

Een week later, op 23 april, houden we de L&V Voorjaarsbijeenkomst in Groenekan.De zo broodnodige persoonlijke contacten gaan we verstevigen op 23 april. Centraal thema wordt hoe we onze hobby leuk en levend kunnen houden. Het belooft een erg leuke middag te worden. Onze leden ontvangen begin april nadere informatie.

Powered by: Wordpress