Archief 2022 Clubnieuws

Griep in Groenekan

Onze voorjaarsbijeenkomst is niet doorgegaan wegens de griep. Alles was voorbereid; zaal, lunch, programma, plannen. Een bescheiden aantal leden had zich ingeschreven. De kritische grens werd doorbroken toen het op de vrijdag vóór onze clubmiddag afzeggingen regende. Ook onze nieuwe voorzitter had 40 graden koorts.

We hadden ons bijzonder verheugd om iedereen weer te zien. Toen we de niet zieke leden afbelden, was ook bij hen de teleurstelling groot. Maar wat in het vat zit verzuurd niet. We kijken dus uit naar de volgende bijeenkomst, het zomertreffen in juni of juli. Binnenkort meer nieuws daarover.

Voor de bijeenkomst in Groenekan maakten we open vraagkubussen om zinvolle vragen en gesprekken te stimuleren. We gebruiken ze vast nog wel een andere keer.

Powered by: Wordpress