Archief 2022 Clubnieuws

Voorzitter Wiggelo

We ontvingen een groot aantal reacties op onze digitale ALV. De vragen waren eenvoudig, de antwoorden eenduidig. Het resultaat: unaniem is Cees Wiggelo gekozen tot nieuwe voorzitter.

Klik hier om het ALV22 verslag te bekijken.

We sluiten ons graag aan bij de aanmoedingen van onze leden: we wensen Cees allemaal heel veel plezier en succes. En natuurlijk bedanken we graag Henk Fennema voor zijn voorzitterschap vanaf 2017. Gelukkig blijft Henk aan als bestuurslid, zodat onze club van zijn kennis en ervaring, ook als keurmeester, gebruik kan blijven maken.

We hadden in Groenekan aan de overdracht aandacht willen besteden. Dat is nu niet gelukt. We halen dat in bij een volgende gelegenheid, maar Henk ontvangt alvast per post een heerlijk flesje biologische wijn.

Powered by: Wordpress