Archief 2022 Ledenbericht

Hoe waardevol is uw lidmaatschap ?

Naar aanleiding van het beperkt aantal deelnemers aan de digitale ALV en voor Groenekan schreven onze leden Joyce Boumans en Hans Zandvliet ons een bericht. Zij vroegen ons om hun reacties op de site te zetten. We delen dit graag met u. Natuurlijk horen we ook graag ùw verdere reacties…

Joyce Boumans schreef ons:
Beste leden bestuur LVC, Ik sta er versteld van dat en online vragenlijst als vergadering niet meer dan 21 leden trekt. Je hoeft geen dag ervoor uit te trekken, kost geen brandstof, en zo gepiept. Wat frustrerend moet het voor jullie zijn dat er dan niet meer respons op komt. Jullie zetten je top in, en dan wil je vast meer…Helaas is het bij ons in Venray al net zo….helaas. In ieder geval, ik ben blij met jullie en jullie inzet, ga zo door😊
vrgr Joyce Boumans

en Hans Zandvliet schreef ons:
BESCHAMEND  !!!
Beginnend met de vraag; waarom ben je lid geworden van een vereniging ?Als je lid wordt van een vereniging heb je in ieder geval de verplichting om de jaarlijkse contributie te voldoen, maar is dat genoeg ? Daarnaast heb je in mijn ogen nog enkele verplichtingen o.a. het verschijnen op een jaarvergadering of in dit geval het reageren op een digitaal stemformulier. Verdrietig en beschamend is het om te zien hoeveel leden er gereageerd hebben dit jaar……maar 23 personen. Juist een jaarvergadering of stemformulier is dé gelegenheid om te reageren of om wensen kenbaar te maken over allerlei zaken.Het dagelijks bestuur is bijna alle dagen bezig om alle leden te informeren en het ons naar de zin te maken op het gebied van onze hobby, waarbij het verbinden en contact met elkaar hoog in het vaandel staat.Het is de waardering naar ons bestuur om te reageren. Zij doen dit niet alleen voor zichzelf maar vooral voor ons, de leden.Wat een mooie fokkersdag had moeten worden is helaas niet doorgegaan; er waren maar 26 inschrijvingen voor deze dag in Groenekan. Natuurlijk zijn er omstandigheden om niet te kunnen komen op deze datum, maar dit aantal inschrijvingen is erg weinig.Voor het “zomertreffen” is nu de keuze gemaakt voor twee data. Maak in ieder geval de keuze en kom naar Dodewaard want hoe leuk is het om te praten met mensen met dezelfde hobby: Het houden van kippen.Het lidmaatschap van een vereniging is niet geheel vrijblijvend; het kan wel heel leuk zijn en interessant maar moeten we wel samen doen, bestuur én leden.Eén van de leden, Hans Zandvliet.

Powered by: Wordpress