Archief 2022 Clubnieuws

Waarderingsprijs KLN

De KLN heeft tijdens haar ALV op 18 juni aan onze club de waarderingsprijs voor PR en voorlichting uitgereikt.

KLN Voorzitter Jan Dirk Nijkamp noemde met name onze vernieuwende clubactiviteiten zoals de Kuikenradar & APK-KiP, hulpmiddelen voor onze leden zoals de L&V Kleurenwaaier als ook de actieve communicatie zowel naar leden als speciaalclubs  via website clubkrant,  mailings en video als positieve bijdrage aan de landelijke promotie van de kleindierliefhebberij,

Tot complete verbazing van de bij deze jaarvergadering aanwezige bestuursleden Henk Fennema, Jacqueline Bremmers en Bart Landheer ontving dit drietal een oorkonde, waarderingspenning en een boeket prachtige bloemen uit handen van Nijkamp. De warme woorden zijn bijzonder gewaardeerd.

Wij zullen deze prijs op 25 juni in Dodewaard overhandigen aan onze nieuwe Voorzitter Cees Wiggelo.

Powered by: Wordpress