Clubnieuws

KERSTBORREL 11 DECEMBER

We willen u dit jaar wèl graag ontmoeten. Om elkaar weer even te zien en te horen hoe het u vergaat. Daarom stellen we voor om op zondag 11 december een genoegelijk L&V Kerst-borrel te houden op het nieuwe adres van Jacqueline en Bart, centraal in het land in Bennekom. 

We ontvangen u dan rond 11 uur met iets lekkers en zorgen voor een broodje. We houden daar, bij voldoende belangstelling, een Foto Kerstkeuring van de mooiste dieren van 2022 om zo toch ook de PLUIM-van-het-JAAR en de Hullemantroffee te kunnen uitreiken.

Komt u ook naar onze Kerstborrel op 11 december in Bennekom?

FOTO KERSTKEURING
Laat ons ook weten of u interesse heeft om deel te nemen aan onze L&V Kerstkeuring 2022: u maakt 3 foto’s (kop, zijaanzicht en vleugeltekening) van uw eigen dier(en).

Voor elk afzonderlijk dier stuurt u een aparte email naar onderstaand email adres.
LET OP: vermeld per ingezonden dier in uw email ook het ringnummer.

Stuur uw foto naar kerstkeuring@lakenvelder-vorwerkclub.nl
De inzending van foto’s sluit 30 november 2022

We laten deze foto’s dan printen en hangen ze tijdens de Kerstkeuring op in Bennekom. Onze clubkeurmeesters zullen deze foto’s beoordelen. Na afloop krijgt u uw eigen foto’s mee naar huis.

Powered by: Wordpress