Archief 2022 Clubnieuws

Nieuwjaarsborrel 2023

We willen graag met u toasten op het nieuw jaar en horen hoe het u vergaat. Daarom houden we op zaterdagmiddag 7 januari een genoegelijke L&V Nieuwjaars-borrel, op het nieuwe adres van Jacqueline en Bart, centraal in het land in het Bennekomse bos. Het beloofd gezellig drukt te worden.

We ontvangen u dan rond 13:30 uur met iets lekkers. We houden daar, bij voldoende belangstelling, een Foto Kerstkeuring van de mooiste dieren van 2022 om zo toch ook de PLUIM-van-het-JAAR en de Hullemantroffee te kunnen uitreiken. Zie voor meer details onze nieuwsbrief van 28 november.

Komt u ook naar onze Nieuwjaarsborrel op 7 januari in Bennekom?

L&V FOTOKEURING INSTUREN TOT 31 december 2022
Laat ons ook weten of u interesse heeft om deel te nemen aan onze L&V fotokeuring: u maakt 3 foto’s (kop, zijaanzicht en vleugeltekening) van uw eigen dier(en).

Voor elk afzonderlijk dier stuurt u een aparte email naar onderstaand email adres.
LET OP: vermeld per ingezonden dier in uw email ook het ringnummer.

Stuur uw foto naar secretariaat@lakenvelder-vorwerkclub.nl
De inzending van foto’s sluit 31 december 2022

We laten deze foto’s dan printen en hangen ze tijdens de Nieuwjaars-keuring op in Bennekom. Onze clubkeurmeesters zullen deze foto’s beoordelen. Na afloop krijgt u uw eigen foto’s mee naar huis.

Powered by: Wordpress