Clubnieuws

Nieuwsbrief november 23

Om onduidelijke redenen is onze November nieuwsbrief niet bij iedereeen in de mailbox verschenen. Excuses, we zoeken nog naar de oorzaak. Om die reden plaatsen we, bij uitzondering de tekst op onze site

 

In deze nieuwsbrief:
– Waar houden we de Nieuwjaarsborrel 2024?
– Bloedluis-middel bestellen
– Bestuurs-vacatures

Beste leden,

Helaas zijn er dit jaar geen shows of keuringen meer. Nieuwe uitbraken van vogelgriep maken thuiskeuringen opnieuw onmogelijk. Laten we daarom welgemoed kijken naar het komend jaar en met elkaar zorgen voor de verdere ontwikkeling van onze prachtige rassen. In deze nieuwsbrief 3 punten waarvoor we uw aandacht vragen. We vertrouwen erop dat u ons massaal uw meningen geeft….

NIEUWJAARSBORREL 02024
We vinden het erg leuk om elkaar in Januari allemaal weer te zien en bij te praten. Onze ’traditionele’ nieuwjaarsborrel is daarvoor een prachtige gelegenheid.

Maar waar gaan we het doen? Jacqueline en Bart gaan verbouwen dus Bennekom is dit jaar niet mogelijk. Wat kan wel?

Email uw voorkeur door aan het secretariaat.

* Bij u thuis (locatie centraal in het land).
* MBO Aeres Barneveld op 27 januari (indien beschikbaar).
* Op de Noordshow op 20 januari in Hardenberg
* Ik kom niet naar de nieuwjaarsborrel

We wachten uw reacties af en vragen u om voor 5 december uw voorkeur aan te geven.

BLOEDLUIS BESTRIJDING 2024

Alleen bij voldoende belangstelling kunnen onze leden Exzolt opnieuw via ons bestellen. Stuur een e-mail aan ons secretariaat met de door u gewenste hoeveelheid (10ml, 20ml, 50ml). Op basis van de totale hoeveelheid zullen we u dan de exacte prijs voor 2024 laten weten. Houd rekening met opnieuw een prijsverhoging door de fabrikant. Bestellen kan tot 31 december 2023. Levering eind januari 2024.

BESTUURS-VACATURES 2024!!
We zoeken een nieuwe secretaris (M/V) en penningmeester (M/V) die ons bestuur wil komen versterken vanaf april 2024. Jacqueline en Bart nemen na 2 termijnen (resp 6 en 7 jaar) afscheid en willen bijzondere projecten voor de club gaan doen. Zij dragen hun functies graag in het komend jaar over. Vrijwiligers die meer informatie willen over de inhoud van deze functies kunnen even bellen met het secretariaat (06-20 3839 63).

met vriendelijke groet,

Namens het bestuur, Jacqueline Bremmers (secretaris)

Powered by: Wordpress