Hokbezoeken 2020: welkom!!

Nu de overheid Covid-19 maatregelen wat versoepelt, stellen we de inschrijving voor de hok-bezoeken 2020 open. We kunnen ons daar op verheugen en verwachten dat iedereen die hier aan mee wil doen, zich houdt aan de geldende regels en afspraken. 

We organiseren deze hokbezoeken om onze leden met elkaar in contact te brengen; u bent te gast bij een van onze leden en kunt daar kijken en bespreken wat onze hobby zo aantrekkelijke maakt. Het zijn interessante en leerzame bezoekdagen temeer er dit jaar bij alle dagen een erkende keurmeester aanwezig is. 


VERSCHILLENDE DATA

Reserveer nu alvast voor één of meerdere bezoeken in de volgende regio’s. Klik op de regio van uw voorkeur. De kosten bedragen dit jaar €5 per persoon. Dit kunt bij uw bezoek rechtstreeks met de organiserende leden afrekenen.

  • Noord/Oost op 30 mei in Neede en Lutten 
  • Zuid op 6 juni in Boxmeer en Wijchen
  • West op 27 juni in Nieuwerbrug a/d Rijn en Voorburg

DOWNLOADEN
Elk regio-programma kunt u zelf bekijken en downloaden: als u op de illustratie klikt, dan opent een nieuw scherm waarop het programma van die regio te zien is en ook te printen.

Reserveer uw hokbezoek op 30 mei Neede & Lutten

AANMELDING REGIO NOORD/OOST 30 mei

 

Captcha (ter voorkomen van SPAM)

Reserveer uw hokbezoek op 6 juni Boxmeer & Wijchen

AANMELDING REGIO ZUID 6 juni

 

Captcha (ter voorkomen van SPAM)

Reserveer uw hokbezoek op 27 juni Nieuwerbrug & Voorbrug:

AANMELDING REGIO WEST 27 juni

 

Captcha (ter voorkomen van SPAM)

Powered by: Wordpress